twój koszyk jest pusty
O nas Produkty Nowości SłodyczeKoszulki damskieDla dzieciWydawnictwaAutoKoszulkiGadżetySzaleBluzyNakrycia GłowyTORBYKubkiFilmKufleFlagiSmyczeMuzykaProporczykiMaseczki i Kominy Kontakt


przy dowolnym
zakupie w naszym
sklepie naklejka
Godomy po slonsku
gratis

Przy zakupie powyżej
30zł Buton
Jo Żech Je Ślonzok
gratis!

kategoria: Wydawnictwa » Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku ...
Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku ...

Nie sądzę by ktoś uwierzył, że takie to proste - siup - i już jesteś na księzycu. Owszem, w marzeniach, fantazjach, baśniach i bajkach, co raz tak się mówi. Gdzieś między złotym osłem a śpiącym rycerzem, księżycowe wyprawy są równie niemądre jak samonakrywający się stolik. 

Kto uwierzy ?

A jednak musiałem-nie pierwszy i nie ostatni raz-uznać swoją pomyłkę, choć w sumie nie tak wielką. W każdym razie podróż na księżyc, jaką urządziłem cudakowi, co go do mojego domu licho przyniosło, wypadła nader pomyślnie. I taki właściwie byłby koniec tej opowieści. Ale gdzie jest jej początek ? Tego właściwie nie umiem ustalić. Muszę więc sięgnąć do pamięci najgłębiej, jak tylko się da. Może tam będzie ?

- fragment

HENRYK WANIEK - wielokrotnie nagradzany za swą twórczość autor około 20 książek, m.in : Hermes w Górach Śląskich, Inny Hermes, Pitagoras na trawie, Dziady Berlińskie. 

 szczegóły zamówienia
cena za szt. 35.00 PLN
sztuk
 

pozostałe produkty w kategorii: Wydawnictwa
Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku ... zdjęcie 1
powiększ
Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku ... zdjęcie 1  
 
 
 
  1901664#3197207       ©2007 by www.paskud.pl